Czy antywindykacja jest dla Ciebie?

Zaciągnąłeś pożyczkę, kredyt w banku lub innej instytucji pożyczkowej albo podpisałeś umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych (telefon, internet, telewizja itp.), zakupiłeś jakieś artykuły biorąc je na „kredyt”?

 

Po jakimś czasie wierzyciel wypowiedział Ci umowę, sprzedał Twój dług firmie windykacyjnej typu Ultimo lub Kruk lub nabył go fundusz sekurytyzacyjny, a które teraz wysyłają Ci pisma na adres domowy, bez przerwy wydzwaniają na twój nr prywatny i otrzymujesz sms z żądaniem zapłaty.

Następnie firma windykacyjna złożyła pozew do sądu lub do e-sądu, a o całej sprawie dowiedziałeś się otrzymując nakaz zapłaty lub dopiero od komornika, który przesłał Ci pismo – zawiadomienie o wszczęciu egzekucji, wezwanie do stawienia się w kancelarii komorniczej, gdzie całym sprawcą jest fundusz sekurytyzacyjny.

 

Jeśli Twoja sytuacja choć trochę pasuje do wyżej przedstawionej, zadzwoń lub napisz maila – pomożemy w usłudze antywindykacja – jest to usługa sprawdzająca czy działania firmy windykacyjnej lub komornika są zgodne z prawem i czy nie doszło do pomyłki lub nadużyć.

 

Jak w każdej sprawie sądowej ważny jest czas, nie zwlekaj, im szybciej skontaktują się Państwo z nami tym mamy większe szanse na pomyślne załatwienie sprawy.